3. ročník Brutal kruháč race

Drsňáci z Brutal kruháče dřeli pro pomoc druhým. Vybrali dvacet tisíc

Potřetí na scéně! Prestižní Brutal kruháč, který veřejnosti v Ústí nad Labem zprostředkovává kruhové tréninky, má za sebou další Charitativní Brutal kruháč race. V ústeckém letním kině dřelo v neděli 19. května pro dětskou onkologii Masarykovy nemocnice přes třicet odvážlivců. Organizátoři vybrali dvacet tisíc korun.

„Velké poděkování patří všem účastníkům, dobrovolníkům a partnerům. Vybralo se dvacet tisíc korun, které v týdnu půjdeme předat na dětskou onkologii v Ústí nad Labem. Byl to opravdu parádní závod a všichni ho zvládli výborně,“ popsal akci ze svého pohledu Jakub Jirgle, jeden z organizátorů charitativního projektu.

Již podruhé překonával náročné překážky za účelem pomoci druhým David Kroupa z Krásného Března, který patří k tradičním návštěvníkům Brutal kruháče. „Počasí pecka, atmosféra super, já jsem byl s celou akcí nadmíru spokojený. Navíc se mi povedlo vylepšit výkon z minulého roku. A ještě lepší věcí je samozřejmě to, že makáte a zároveň pomáháte,“ řekl o závodu právě David Kroupa.

A kdo byl nakonec nejlepší? V mužské kategorii exceloval Janek Chlad, ženám kralovala Kateřina Honzajková. V dalším ročníku – již čtvrtém – by organizátoři rádi přidali také závod pro děti. Díky akci Charitativní Brutal kruháč race už putovalo na dětskou onkologii přes 70 tisíc korun.

Zdroj: https://ustecky.denik.cz/ostatni_region/drsnaci-z-brutal-kruhace-znovu-dreli-pro-pomoc-druhym-vybrali-dvacet-tisic.html?fbclid=IwAR2dKiFS1a57X8HGVmMI4f7g0Y7Waw34OUPqVusdQV6DtFOsqJRw-EMt180

© Copyright 2017 by Brutal kruháč. All rights reserved. Some icons made by Madebyoliver from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY