Reference

Reference

František Vacenovský

Luxusní zabíračka, trenér dokáže z lidí na tréninku vyždímat maximum. Super lidi, super parta, brutální energie, která z těchto lidí sálá. Na tréninku člověk zapomene na všechny problémy a starosti, je jen tělocvična, cvičení, stanoviště a modlení, aby již byl konec kola.

Martina Šikulová

Pohyb hraje v mém životě důležitou roli, ale nerada se do něčeho nutím. Brutal kruháč mě baví, a to je ten hlavní důvod, proč tam chodím tak často a ráda.

Lukáš Neumann

Super trenéři, připravují různorodé a koordinačně jednoduché cviky, jede se na krev, ale přitom zábavnou formou. Byl jsem už 10x a ty cvičení se téměř vůbec neopakují, což je podle mě velké plus, člověk nikdy neví, co ho čeká.


Janek Chlad

Díky Brutal kruháči jsem získal novou sílu do života a duševní vyrovnanost, teď už věřím, že i v šedesáti budu moci pařit do časných ranních hodin jako ve dvaceti.

Jarka Kašperová

Na začátku byla jen chuť vyzkoušet něco nového. Po prvním tréninku jsem věděla, že Brutal kruháč je to pravé. Žádný stereotyp a nuda, ale nádherná dřina, moje láska, droga a lék na všechno.

Martin Surý

Pohyb mě baví a motivuje k vyšším výkonům. Život bez kruháče si nedokážu představit. A ten skvělej pocit na konci.


Radim Šuk

Pokud by se náhodou někdo rozhoupával, jestli sem má jít, stejně jako jsem se rozhoupával já, mám pro vás jednu zprávu: je to opravdu, opravdu pro každého! I pro naprostý jelito, který asi tak 15 let nedělalo naprosto žádnej sport ani rychlejší pohyb, má pár desítek kilo nadváhu a navíc nesnáší skupinový cvičení. Jasně, je to záhul a bolej pak pár dní svaly (i ty o kterejch člověk vůbec neví, že existujou, natož že je sám má), ale stojí to za to. Člověk si může jet tempem, který dá a udejchá – a když neudejchá, tak si holt chvilku pauzne. Nikdo ho nebuzeruje, ani neočumuje, ani se netváří divně, jako že co že to sem leze na nuly (jak to občas bývá ve fitkách či jinde). Naopak – super podpora a fajn atmosféra. Takže díky za zážitky u vás a těším se na další.

Jana Maredová

Dost často překvapuju sama sebe, kam mě každý další trénink dokáže posunout.

Pája Hajnišová

Jsem aktivní člověk a miluji pohyb. Od čtyř let jsem dělala různé sporty aktivně, a od té doby, co se žádnému z nich nezavazuji, vyhledávám energii, odreagování a výzvy jinde. Brutal kruháč mi tohle všechno dává.


Věrka Junová

Pondělní Brutal kruháč mě vždy skvěle nastartuje do nového týdne.

Jan Krejčí

Jestli si chcete pořádně zamakat a užít si pohodovou atmosféru, kde Vás dovedou na kraj sil, mohu jedině doporučit 😉 Přijďte si zacvičit, ať už máte fyzičku nebo ne. Dal jsem to i já.

Hanka Junová

Brutal kruháč je má srdeční záležitost už téměř 5. rokem. Nabízí vše, co od cvičení očekávám: dřinu, pot a obrovské množství endorfinů. To mě zkrátka baví!


Lucka Lohniská

Dobrá parta lidí, způsob cvičení a originální pojetí každého tréninku. To vše mě baví a motivuje k lepším výkonům.

Monika Fišerová

Zas a znova, kruháč je moje droga.

Andrea Kulhavá

Bomba! Člověk se tu neskutečně odreaguje a pořádně zapotí!! Doporučuji.


Radek Hejduk

Určitě hodně dobré zpestření pro ty, co choděj do posilovny a chtějí více rýsovat své svaly. Ale i pro ty, co ani neznají slovo posilovna.

Vašek Hajdur

Pecka, kdo nezkusil, nepochopí.

Angela Vohnoutová

Je to opravdu super cvičení a dodává mi to kondičku a vitalitu.


Kateřina Nováková

Díky, super budíček, určitě začnu zařazovat pravidelně. Po ránu na Národní.

Kateřina Linhová

Včera jsem zkusila Žižkov, paráda!!!

Ota Špecinger

Výživný trénink:).


© Copyright 2017 by Brutal kruháč. All rights reserved. Some icons made by Madebyoliver from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY